• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Muhteşem Yüzyıl son bölüm 36. Bölüm Show TV'de yayınlandı - izle

Muhteşem Yüzyıl dizisinde heyecan bitmiyor.Muhteşem Yüzyıl dizisi yep yeni 36.bölüm yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 36.bölüm ile izleyicileri ekran başına kilitledi.

Show Tv'nin Fenomen dizisi "Muhteşem Yüzyıl" dizisinin 36. bölüm fragmanı sizler için sitemize ekledik.Show tv fenomen dizisi olan Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni bölüm fragmanıyla olayları patlatıyor.Ama gelin önce Muhteşem Yüzyıl dizisini tanıyalım...
 
Muhteşem Yüzyıl dizisi:

Bir imparatorluğa yön veren bir aşkın hikayesi...

MUHTEŞEM YÜZYIL YENİ VE SON 36. BÖLÜMÜ İLE BURADA... TIKLAYIN İZLEYİN...

Muhteşem Yüzyıl Osmanlı'nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutuyor.
 
Dizide, Osmanlı'nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım'dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem'in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınıyor.
 
MUHTEŞEM YÜZYIL 36. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...

Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı'nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak...
 
İşte Muhteşem Yüzyıl dizisi bu şekildedir.Muhteşem Yüzyıl dizisin bir de bir önceki bölümde yaşananları gözden geçirelim:
Muhteşem Yüzyıl 35. bölüm özeti:

Sultan Süleyman, Hürrem'e Leo'nun günlüğünü tercüme etmesini söyler. Hürrem köşeye sıkışmıştır. Sultan Süleyman Leo ile ilgili büyük sırrı öğrenecek mi?
 
Hatice Sultan yaşayacak mı? Hatice Sultan'ın kendini öldürmeye çalıştığı haberi Topkapı Sarayı'na ulaşır. Hanedan derhal Hatice Sultan'ın sarayına gider. Nigar, Hatice Sultan'ı yalnız bıraktığı için suçluluk duymaktadır. İbrahim Paşa ve Valide Sultan'a ne cevap vereceğini bilememektedir.
 
Durumdan habersiz olan Prenses İsabella, Hatice Sultan'a oğlu için taziye ziyaretinde bulunur. Hürrem Prenses İsabella'nın Sultan Süleyman'ın yakınında olmasına daha fazla dayanamamaktadır. Prenses'ten kurtulmak için her şeyi göze alan Hürrem, bu ziyaret sırasında İsabella'ya, kaçmasına yardım edeceğini söyler. Prenses'in bu teklife cevabı ne olacak?
 
Bali Bey, Armin'in İstanbul'a geri döndüğünü öğrenir. Yanına koştuğunda hasta yatağında yatan Armin ile karşılaşacaktır. Babası Armin'in aşk acısı yüzünden hastalandığını düşünmektedir...

İZLEMEDİYSENİZ....

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜ İZLEMEDİYSENİZ FULL VE HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

TÜM DİZİLER İÇİN BU LİNKİ KULLANINIZ...

İLİŞKİLİ HABERLER
434897
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç