• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

TURKISH DO & CO restaurant işletmeciliğine giriyor

TURKISH DO & CO kendi oluşturduğu konseptler ve tüm yolculara hitap eden geniş ürün portföyü ile bu ay resmi açılışı yapılacak Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde restaurant hizmeti vermeye başlayacak.

Tüm yemeklerin günlük olarak sadece en iyi ve en taze ürünler kullanılarak hazırlanacağı yeme içme alanlarında, yolcular için her türlü gurme deneyimi düşünüldü ve menülerde özenle seçilen dünya tatlarının yanında Türk mutfağının zenginlikleri de ön plana çıkartıldı.

Avrupa’da hızla büyüyen bir DO & CO markası olan “Henry” bu konseptin bir parçası olarak  ilk kez Türkiye pazarına giriyor. Taze ve organik ürünlerle hazırlanan “HENRY” menüleri günün her saatinde tüketilecek şekilde yolcuların beğenisine sunulacak. “Henry” menüleri çok yakın bir zamanda “Take away” konseptiyle de yolculara ve havalimanındaki çalışanlara ulaşacak.

Yeni açılacak terminalde 1000 metrekarelik bir alanda hizmet verecek olan “Bodrum Food Market”te  ise yolcular farklı ve zengin seçeneklerle karşılaşacak. Bu alanda,  vakti az olup, hızlı bir şeyler yemek isteyenler için yeni bir “Hamburger” konsepti, yolcuların önünde hazırlanan pide, köfte ve döner gibi çeşitleri ile “Türk Mutfağı”  ve Wok, Köri gibi zengin seçenekleri taze ve anında üretim ile yolcuların beğenisine sunan “Asya Mutfağı” gibi farklı konseptler yer alacak.

“Türk Çay Bahçesi” konsepti ise simiti, açması, poğaçası ve zengin çay çeşitleriyle keyifle vakit geçirilebilecek şık bir mekan olarak yolculara Türk kültüründen farklı bir deneyim yaşama imkanı sağlayacak.

TURKISH DO & CO, taze meyvelerle yapılan “Frozen Yoğur” köşesi gibi diğer seçeneklerle birlikte,  bir bütün içinde ama farklı konseptlerle dizayn ettiği yeme-içme alanları ve farklı oturma gruplarıyla yolcu konforunu da hedefliyor. Cemil Yıldız

İLİŞKİLİ HABERLER
478582
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç