TURKISH DO & CO restaurant işletmeciliğine giriyor
FriendFeed'de Paylaş
15.05.2012 12:33:49
Share to Twitter Share to Facebook

TURKISH DO & CO kendi oluşturduğu konseptler ve tüm yolculara hitap eden geniş ürün portföyü ile bu ay resmi açılışı yapılacak Milas-Bodrum Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde restaurant hizmeti vermeye başlayacak.

Tüm yemeklerin günlük olarak sadece en iyi ve en taze ürünler kullanılarak hazırlanacağı yeme içme alanlarında, yolcular için her türlü gurme deneyimi düşünüldü ve menülerde özenle seçilen dünya tatlarının yanında Türk mutfağının zenginlikleri de ön plana çıkartıldı.

Avrupa’da hızla büyüyen bir DO & CO markası olan “Henry” bu konseptin bir parçası olarak  ilk kez Türkiye pazarına giriyor. Taze ve organik ürünlerle hazırlanan “HENRY” menüleri günün her saatinde tüketilecek şekilde yolcuların beğenisine sunulacak. “Henry” menüleri çok yakın bir zamanda “Take away” konseptiyle de yolculara ve havalimanındaki çalışanlara ulaşacak.

Yeni açılacak terminalde 1000 metrekarelik bir alanda hizmet verecek olan “Bodrum Food Market”te  ise yolcular farklı ve zengin seçeneklerle karşılaşacak. Bu alanda,  vakti az olup, hızlı bir şeyler yemek isteyenler için yeni bir “Hamburger” konsepti, yolcuların önünde hazırlanan pide, köfte ve döner gibi çeşitleri ile “Türk Mutfağı”  ve Wok, Köri gibi zengin seçenekleri taze ve anında üretim ile yolcuların beğenisine sunan “Asya Mutfağı” gibi farklı konseptler yer alacak.

“Türk Çay Bahçesi” konsepti ise simiti, açması, poğaçası ve zengin çay çeşitleriyle keyifle vakit geçirilebilecek şık bir mekan olarak yolculara Türk kültüründen farklı bir deneyim yaşama imkanı sağlayacak.

TURKISH DO & CO, taze meyvelerle yapılan “Frozen Yoğur” köşesi gibi diğer seçeneklerle birlikte,  bir bütün içinde ama farklı konseptlerle dizayn ettiği yeme-içme alanları ve farklı oturma gruplarıyla yolcu konforunu da hedefliyor. Cemil Yıldız


EN ÇOK OKUNAN HABERLER
OKUMA LİSTESİ
Okuma Listesi, haber bağlantılarını daha sonra okuyabilmeniz için toplamanıza yardımcı olur.

AdIDM

Otelcenneti.com`da Marmaris bölgesinde yer alan otellerin tanıtıldığı, ve otel yorumlarının sunulduğu sayfa

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku

Gazete Oku

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com
gümüş set
Türkiye'nin En Büyük Gümüş Mağazası Olan Gumusdunyasi.com Adresinden Gümüş Kolye ve Çeşitlerini Bulabilirsiniz.
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.
  • Ana Sayfa
  • Bize Ulaşın
  • Künye
  • Reklam
  • Gizlilik İlkeleri
  • Kullanım Şartları
  • FriendFeed
  • Facebook
  • Twitter
  • Yandex.Metrica