• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Yalan Dünya 26. Yeni ve son Bölümü Full HD İzle 12 Ekim 2012

HABER ETİKETLERİ: Yalan Dünya 26.Bölüm, Yalan Dünya 26.Bölüm full izle, Yalan Dünya 26.Bölüm tek parça izle, Yalan Dünya son bölüm izle, Yalan Dünya son bölüm, Yalan Dünya yeni bölüm izle, Yalan Dünya 27.Bölüm fragmanı izle, Yalan Dünya 27. Bölümü Finali full izle, Yalan Dünya 2012 yeni sezon izle, Yalan Dünya 27 yeni bölümü izle, Yalan Dünya 27. son bölüm fragmanı hd full izle seyret indir

Kanal D’nin yeni dizilerinden Yalan Dünya dizisi 26. Bölümüyle saat 20.00’de seyirciyle buluşuyor. Cuma günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Yalan Dünya dizisi yayınlanan bugünkü (12 Ekim 2012 Cuma) bölümünde neler yaşandı? Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel (Deniz), Sarp Apak (Emir), Bartu Küçükçağlayan ve Nihal Yalçın (Açılay) başrolde oynadığı dizi Yalan Dünya’yı Kanal D canlı yayınıyla HD kalitede izle. Yalan Dünya son bölümünü full izle.

SON BÖLÜMÜ FULL VE HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel (Deniz), Sarp Apak (Emir), Bartu Küçükçağlayan ve Nihal Yalçın (Açılay) başrolde olduğu Yalan Dünya dizisi yeni bölümde neler yaşanacak?

Bünyamin  Rıza’yı tehdit ederek Rıza’nın peşini bir türlü bırakmıyor. Birden ortaya çıkan Bünyamin, Kocabaş ailesinin hayatını özellikle de Rıza’nınkini yaşanmaz hale getirir. Olmadık anlarda Rıza’nın karşısına çıkan Bünyamin, ona ültimatom verir. En kısa zamanda Nurhayat ile evlenmez de bu işi hala uzatır ise onu bacağına sıkmak ile tehdit eder. Durumu ailesine açan Rıza, evdekilerin de ondan tırsmasına neden olur. Bünyamin’in Nurhayat’ın abisi olduğundan bihaber olan Bora onun bürosunda keyifle çalışmaktadır. Durumu öğrendiğinde ise her şey için çok geçtir. Hem Bora hem de Rıza Bünyamin’den kurtulmanın yollarını ararlar ancak bu  o kadar da kolay değildir. Pavyonda tekrar konsomasyona başlayan Tülay, Selahattin’i deli eder. Kendi çıkarttığı olaylar nedeniyle pavyona alınmayınca Tülay’ı denetlemek için Selahattin başka bir yol olur. Fakat bu yol çok pahalıya patlar, konsomasyon paralarını ödeyebilmek için ekstra işler yapmaya başlar. Deniz ile Açılay’ın aralarını açıp sette huzursuzluk oluşturmak isteyen Nurhayat da boş durmaz. Açılay ile dost olup ondan konuşma dersleri almaya başlar. Yalan kafedeki sert gıcık garson Eylem’den kurtulmak isteyen Deniz ve Emir onu Orçun’a ayarlarlar. İlkel bir sevgilisi olan Orçun çok mutludur ancak kızı gören Gülistan ise sinir krizi geçirir. Deniz’i gören Bünyamin ise onu gözüne kestirir ve işler karışır.
Önceki Bölümün Özeti:

Fırat’ın Yazgısı dizisine sponsor olan Nurhayat, Deniz’e seti dar etmek üzere harekete geçiyor.

Rıza, Deniz ile yalnız kalıp ona açılmak ve her şeyi telafi etmek ister. Ancak Bora her seferinde tavşan olayının iç yüzünü anlatmakla onu tehdit eder.

Nurhayat'ın abisi Bünyamin de Kocabaşlar’ın ofisine iyice yerleşir. Selahattin’i bir türlü gözü tutmayan Bünyamin, abartılı ve tuhaf istekleri ile onu deli eder.

Açılay, hayatını anlattığı yarı müzikal, yarı oyun bir gösteri sahneye koymak için kolları sıvar. Başta onu teşvik eden Emir,  gösteriyi dolduramayacaklarını anlayınca panikler ve Tufan ile Esra’dan yardım ister. Figüranlardan oluşan seyirci sayesinde geceyi kurtarmaya çalışırlarken, Açılay’ın okul arkadaşı Tülay da gösteriye izlemeye gelir. Ortalık fena karışır.

Deniz’den intikam almaya çalışan Nurhayat,  sponsoru olduğu dizinin senaryosuna da müdahale eder. Gülistan’dan Deniz’in çocuk fobisi olduğunu öğrenen Nurhayat,  yeğenini onun oğlunu oynaması için sete getirir. Bartucan ile Deniz’i delirtmek üzere anlaşma yapan Nurhayat’ın keyfi yerindedir. Ancak bu durum fazla uzun sürmez. Deniz ile ateşkes yemeğine çıkan Bartucan birden bire ortadan kaybolur. Sonunda aradığı fırsatı yakalayan Rıza, Deniz ile arasını düzeltmeyi az da olsa başarır. Rıza ile tanışmaya can atan ancak bir türlü bu şerefe erişemeyen Bünyamin, sonunda Rıza ile tanışır. Fakat bu tanışma hiç de Rıza’nın beklediği gibi gerçekleşmez.

İLİŞKİLİ HABERLER
506288
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç