• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Tatar Ramazan | Tatar Ramazan izle son bölümü tek parça (Aşk rüzgarları esiyor)

Bu habere ilişkin yapılan aramalar; Tatar Ramazan, Tatar Ramazan izle, Tatar Ramazan yeni bölüm, Tatar Ramazan son bölümü, Tatar Ramazan yeni sezon, Tatar Ramazan 10. bölüm, Tatar ramazan 13 Eylül, Tatar Ramazan dün akşamki bölüm, Tatar Ramazan ATV canlı izle, Tatar Ramazan canlı izle, ATV canlı yayın izle,

Tatar Ramazan'da aşk rüzgarları esiyor - Tatar Ramazan, sezonun 2. bölümündeki heyecan dolu sahneler izleyenleri ekrana kilitledi. Elmas'ın Alin'i pavyondan kurtarma sahnesi son zamanlarda çekilen en iyi mekan basma sahnelerinden biri oldu.
AŞK KAPIYI ÇALIDI
Elmas ve Ramazan'ın en büyük dostlarından Melkon Usta'nın kızı Alin, babasını görmek için Ovacık'a gider, ancak peşinden Sedat da onu takip eder. Sedat, Alin'i hiç beklemediği biçimde kandırıp pavyonlarda çalışmaya zorlayan adamdır. Babası Melkon, Alin'i kurtarmak için Sedat'ı bıçakladığından dolayı içeri düşmüştür. Melkon, Elmas'tan yardım ister. Elmas, Alin'i kurtarır. Ancak hiç beklenmeyen bir şey olur, Özge Özpirinççi'nin canlandıracağı Alin ile Elmas, birbirine aşık olur.

yeni sezonunda yeni isimler - Yapımını TMC'nin, yapımcılığı Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan 'Adaleti arayan adam' Tatar Ramazan, ikinci sezonuyla da ekranlara geliyor. Bu sezon Tatar Ramazan, yeni karakterleriyle de dikkat çekecek. 'Ben bu hayatta kendime değişmez bir yol seçtim. Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz' diyen Ramazan'ın adalet arayışı bu sezon da izleyicileri ekrana bağlayacak.
Tatar Ramazan sırtını sağlama aldı - Ekranın fenomen dizisi ‘Tatar Ramazan', Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan ve Görkem Arslan'la oyuncu kadrosunu güçlendirdi. Dizi yeni sezona 13 Eylül'de başlıyor. Ekrana geçtiğimiz sezonlarda ‘merhaba' diyen birçok dizi, yenilenen oyuncu kadrolarıyla yeni dizileri aratmayacak. İzleyicisiyle geçen dönem tanışan ve başrolünde Bülent İnal'ın yer aldığı ‘Tatar Ramazan', oyuncu kadrosunu Burcu Kara, Özge Özpirinçci, Türkü Turan ve Kanbolat Görkem Arslan'la güçlendirdi. Türkan Yılmaz geçen sezon finalinde ölerek diziden ayrılınca kadroya 4 oyuncu katıldı. Tatar Ramazan'ın adalet mücadelesinde bu sezon en büyük yoldaşlarından biri Ebru olacak. Burcu Kara'nın canlandıracağı ‘Ebru', Ovacık'ta doğan ve Kirmastılı'nın desteğiyle çok zor şartlar altında hukuk eğitimini tamamlayıp memleketine dönen bir avukatı oynayacak. Kirmastılı'nın biricik kızı Ayşe'yi ise Türkü Turan canlandıracak. Savcı Ömer'i Görkem Arslan, Melkon Usta'nın kızı Alin'i ise Özge Özpirinçci oynayacak. Bozuk düzenle mücadele eden Tatar Ramazan'ın hikâyesini anlatan dizi, 13 Eylül'de atv'de ekrana gelecek.

`Tatar Ramazan`... BU CEZAEVİ ARTIK BENİM MEZARIM!

Bülent İnal ve Burak Yamantürk'ün başrollerini paylaştğı Tatar Ramazan, yeni sezonda atv ekranlarında 13 Eylül cuma günü ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

yeni sezonunda yeni isimler

Yapımını TMC'nin, yapımcılığı Erol Avcı'nın, yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yaptığı ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan 'Adaleti arayan adam' Tatar Ramazan, ikinci sezonuyla da ekranlara geliyor.

Bu sezon Tatar Ramazan, yeni karakterleriyle de dikkat çekecek. 'Ben bu hayatta kendime değişmez bir yol seçtim. Bu dünyanın hesabı ahrete kalmaz' diyen Ramazan'ın adalet arayışı bu sezon da izleyicileri ekrana bağlayacak.

'Bu cezaevi benim mezarım'

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde Süreyya'yı kaybeden Tatar Ramazan, artık hapishaneye, kendi deyimiyle mezarına geri dönmüştür.

Kimseyle konuşmaz, kendi köşesine çekilir ve geride bıraktığı oğlundan ve kaybettiği sevgilisinden başka hiçbir şeyi düşünmez.

Diğer yandan Çavuş ve Müdür'ün kurduğu saltanat da devam etmekte ancak Ramazan artık onlara hiç ilişmemektedir.

Hapishane hayatı, İstanbul'dan Ovacık Hapishanesi'ni ıslah etmeye gelen Savcı Ömer'le birlikte kökünden değişecektir. Sertliği ve kuralcılığı da dikkat çeken Savcı Ömer'i Görkem Arslan canlandıracak.

Adaleti arayan kadın: Avukat Ebru

Tatar Ramazan'ın adalet mücadelesinde bu sezon en büyük yoldaşlarından biri Ebru olacaktır. Burcu Kara'nın canlandıracağı Ebru, Ovacık'ta doğan ve Kirmastılı'nın desteğiyle çok zor şartlar altında hukuk eğitimini tamamlayıp memleketine dönen bir avukattır.

Ebru'nun babası haksız yere hapis yattığından en büyük amacı adaletsizlik ile savaşmaktır. Ramazan'ın davasıyla Ayşe'nin teklifiyle ilgilenir. Onun adalet için sürdürdüğü mücadelesinden, sonra da kendisinden etkilenir.

Elmas'ın yeni umudu: Alin

Elmas ve Ramazan'ın en büyük dostlarından Melkon Usta'nın kızı Alin, babasını görmek için Ovacık'a gelir, ancak peşinden Sedat da onu takip eder. Sedat, Alin'i hiç beklemediği biçimde kandırıp onu pavyonlarda çalışmaya zorlayan adamdır.

Babası Melkon, Alin'i kurtarmak için Sedat'ı bıçakladığından dolayı içeri düşmüştür. Melkon, Elmas'tan yardım ister. Elmas, Alin'i kurtarır. Ancak hiç beklenmeyen bir şey olur, Özge Özpirinççi'nin canlandıracağı Alin ile Elmas, birbirine aşık olur.

Ayşe'yi bu sezon Türkü Turan canlandırıyor

Kirmastılı'nın biricik kızı Ayşe'yi bu sezon ünlü oyuncu Türkü Turan canlandırıyor. Kirmastılı'nın ölümüyle Ramazan'a daha da bağlanan Ayşe, onu kurtarmak için elinden geleni yapmaktadır. Bunun için avukat olan çocukluk arkadaşı Ebru'yu çağırır.

Ancak Ebru, ilk başlarda adalet mücadelesine hayran olduğu Ramazan'ın zamanla kendisine hayran olmaya başlar. İki en yakın arkadaş, büyük bir çıkmazın içine doğru sürüklenmektedir.

BÖLÜMÜN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ...

KİM HANGİ ROLDE - Dizide, sertliği ve kuralcılığıyla dikkat çeken 'Savcı Ömer'i Görkem Arslan canlandıracak. Burcu Kara, avukat Ebru karakterine hayat verirken Özge Özpirinççi ise Alin'i oynayacak. Türkü Turan ise Ramazan'a âşık Ayşe olarak izleyici karşısına çıkacak. Geçen sezonun son bölümünde 'Süreyya'yı kaybeden Tatar Ramazan, artık hapishaneye, kendi deyimiyle mezarına geri dönmüştür. Kimseyle konuşmaz, kendi köşesine çekilir ve geride bıraktığı oğlundan ve kaybettiği sevgilisinden başka hiçbir şeyi düşünmez. Diğer yandan 'Çavuş' ve 'Müdür'ün kurduğu saltanat da devam etmekte ancak Ramazan artık onlara hiç ilişmemektedir.

İLİŞKİLİ HABERLER
576891
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç