• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm full izle - Muhteşem Yüzyıl son bölüm tek parça video İZLE (Uzerli dizide görülmedi)

[Muhteşem Yüzyıl izle] Haber Etiketleri; Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça ,Muhteşem Yüzyıl 100.Bölüm TEK PARÇA,Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça 720p izle ,Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm ,Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça İzle,Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Full İzle , Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça Full, Muhteşem Yüzyıl 101 izle, Muhteşem Yüzyıl 101 full, Muhteşem Yüzyıl 100. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl ,5 Haziran Star tv ekranlarında , 05 Haziran 2013 Çarşamba akşamı yayınlanan ,Muhteşem Yüzyıl Dizisi 101. yeni bölüm full hd izle ,Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça 720p izle ,Muhteşem Yüzyıl 102. Bölüm tek parca,Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça İzle ... Muhteşem Yüzyıl 102. Bölüm Full İzle , Muhteşem Yüzyıl 102. Bölüm Tek Parça Full İzle , Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm Tek Parça İzle, Muhteşem Yüzyıl 101. Bölüm

Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm full izle - Muhteşem Yüzyıl 101.bölüm tek parça video İZLE Muhteşem Yüzyıl 101. son bölümü seyret, Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta isyan bayrakları çekildi, Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Mehmet için taht yolu açılıyor, Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Hürrem Sultan (Meryem Uzerli) dizide görülmedi.

Muhteşem Yüzyıl 101. bölüm full ilze - Muhteşem Yüzyıl tek parça video izle, Muhteşem Yüzyıl 101. son bölümü seyret, Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Muhteşem Yüzyıl'da bu hafta isyan bayrakları çekildi, Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Mehmet için taht yolu açılıyor, Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Hürrem Sultan (Meryem Uzerli) dizide görülmedi.

Muhteşem Yüzyıl 101. bölümde Mustafa Payitahta geliyor, Sultan Süleyman sefere çıkıyor, Mihrimah Annesi Hürrem sultanı destekleyip Süleymanın kardeşlerini tehdit ediyor, Mehmet Sancağa çıkıyor. Hürrem Sultan 'Meryem Uzerli' diziden ayrıldığından 101. bölümde olmayışı izleyiciyi üzdü.

Süleyman Mustafa'yı payitahta çağırıyor ve hakkında ağır bir karar veriyor! Mustafa hüsrana uğrarken, Mehmet için taht yolu açılıyor. İki kardeş arasındaki ipler geriliyor. Hürrem zaferini kutlarken,Mahidevran oğlu için gözünü karartıyor. Süleyman Mehmet'le Budin'e sefere gidiyor. Mustafa ise payitahtta kalıyor. Hürrem aniden gelen bir haberle yolculuğa çıkıyor. Payitahta dönen Süleyman onu derinden sarsan bir gerçekle yüzleşiyor.

Süleyman Barbaros'u Mustafa'yı payitahta getirmesi için görevlendirmiştir. Herkes Mustafa'nın akıbetinden endişe duyarken, Hürrem ve Rüstem cephesinde büyük sevinç yaşanmaktadır.
 
Mustafa payitahta gelir ve babasının karşısına çıkar. Süleyman oğlu hakkında verdiği ağır kararını açıklar. Mustafa'yı Amasya Sancak Bey'i tayin etmiştir. Büyük hayal kırıklığına uğrayan Mustafa'yı zor günler bekliyordur.

Paniğe kapılan Mahidevran ise Süleyman'ın karşısına çıkar. Bu kararın arkasında Hürrem'in olduğunu söyler. Süleyman bu sözlerle çileden çıkar. Herkese güvenini yitiren Mahidevran oğlu için tek başına savaşacaktır.

Süleyman, Budin'e sefere çıkar. Haremde yalnız kalan Hürrem, ansızın gelen bir haberle sarsılır, tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Aradan zaman geçer ve Süleyman payitahta döner. Hürrem hakkında öyle bir şey öğrenir ki, artık kimse güvende değildir.

Muhteşem Yüzyıl 101. bölümü izlemek için TIKLA

İLİŞKİLİ HABERLER
558154
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç