MİLLİ PİYANGO EKRANI - Bilet sorgula
FriendFeed'de Paylaş
09.08.2013 22:59:27
Share to Twitter Share to Facebook

Milli Piyango sonuçları bu akşam açıklanıyor. Milli Piyango oyunu, bastırılmış numaralı biletlerin satılarak, adet ve tutarları önceden belirlenmiş ikramiyeleri kazanacak numaraların belirli günde çekilecek kura ile saptanması esasına dayanan şans oyunudur..

Milli Piyango Balıkesir'de Çekildi - Milli Piyango'nun 9 Ağustos çekilişi Balıkesir'de yapıldı. Büyük ikramiye 546449 numaralı tam bilete isabet ederken, biletin Ankara'dan satıldığı bildirildi. Milli Piyango'nun 9 Ağustos çekilişi Balıkesir'de yapıldı. Büyük ikramiye 546449 numaralı tam bilete isabet ederken, biletin Ankara'dan satıldığı bildirildi. Milli Piyango'nun 9 Ağustos çekilişi Balıkesir Kuvayi Milliye Meydanı'nda yapıldı. Çekiliş törenine Balıkesir Vali Yardımcıları Selda Dural, Nusret Şahin ve çok sayıda vatandaş katıldı. Büyük ikramiye olan 2 milyon TL'nin sahibini ise Vali Yardımcısı Selda Dural belirledi. Butona basan Vali Yardımcısı Dural, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ankara'da satılan 546449 numaralı tam bilete isabet eden büyük ikramiyenin 2 milyon TL olduğu kaydedildi. Tören alanında yapılan amorti ikramiye çekilişinde ise son rakamlar 2 ve 6 oldu. Öte yandan tören alanında çekişi izleyen 300 civarında vatandaş televizyon heyecanı yaşadı. Tören alanına girişte dağıtılan broşürlerde bulunan numaralar içinde çekiliş yapıldı. İlk şanslı izleyici ise alanda görevli bir polis memuru oldu. LED ekran televizyon kazanan Mehmet Köle isimli polis memuru kendi adına ve emniyet teşkilatı adına teşekkür etti. İkinci televizyon talihlisi ise Azerbaycan'dan Balıkesir'e gelen inşaat işçisi oldu. Adının Erhan Abdullayev olduğunu kaydeden vatandaş inşaatlarda çalıştığını ve televizyon kazandığı için çok mutlu olduğunu söyledi. Diğer talihliler ise Serkan Turmaz, Ömer Faruk Avcı ve Gamze Boz oldu. 5 talihli televizyonları teslim alırken hatıra fotoğrafı çektirdi. Milli Piyango çekilişinin ardından Sevcan Orhan ve Burcu Güneş şarkıları ile Balıkesirlileri coşturdu.
TAM LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ...
HATIRLANACAĞI ÜZERE - Milli piyango idaresinin düzenlediği Milli Piyango çekilişi 29 Temmuz 2013 sonuçları düzenlenen çekilişle açıklandı. Milli Piyango çekilişi sonuçları MPİ ile eş zamanlı olarak hemen www.netgazete.com'da sizler için bu sayfada duyuruldu...
Milli Piyango çekilişi, Milli Piyango İdaresi tarafından her ayın 9, 19 ve 29'unda düzenli olarak gerçekleştirilmektedir. Gerçekleştirilecek Milli Piyango çekilişinin hemen ardından Piyango Çekiliş Sonuçları Tam Listesi kamuoyuyla sitemiz aracılığı ile paylaşılmaktadır. Milli piyango idaresinin düzenlediği şans oyunlarını en hızlı şekilde siz değerli okuyucularımıza ulaştırmaya gayret ediyor bol şanslar bol kazançlar diliyoruz. 29 Temmuz 2013 tarihli Milli Piyango Çekiliş sonuçlarına göre talihli sayılarla kim ne kadar kazandı?
ONLİNE BİLET SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ..
Milli Piyango 9 Ağustos çekilişi sonuçları Hesabındaki serveti gördü şoka girdi

Manisa'nın Turgutlu ilçesinde özel bir bankanın sisteminde oluştuğu tahmin edilen hata nedeni ile Turgutlu'da faaliyet gösteren bir firmanın banka hesabına yanlışlıkla 121 milyon 233 bin 132 TL yatırıldı.

Banka hesabını internet üzerinden kontrol etmek için bilgisayar başına oturan G.Ö. isimli şahıs hesabındaki serveti görünce büyük bir şok yaşadı.

Banka yetkililerinin durumu hemen fark etmesiyle, yaklaşık bir dakika içerisinde giderilerek vatandaşın hesabındaki 121 milyon 233 bin 132 TL'den oluşan servet geri çekildi.

G.Ö., "Günlük rutin olarak hesaplarımı kontrol ediyorum ancak bugün hesabıma baktığımda karşıma bir servet çıktı. Kısa süreli bir şokun ardından banka sistemdeki hatayı giderdi" şeklinde konuştu.


EN ÇOK OKUNAN HABERLER
OKUMA LİSTESİ
Okuma Listesi, haber bağlantılarını daha sonra okuyabilmeniz için toplamanıza yardımcı olur.

AdIDM

Otelcenneti.com`da Marmaris bölgesinde yer alan otellerin tanıtıldığı, ve otel yorumlarının sunulduğu sayfa

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku

Gazete Oku

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com
Maraş Haber
Maraş Haber

Son Dakika Güncel
Kahramanmaraş Haberleri ile Maraş Haberi Portalı
Teknoloji Haberleri
Personel Meb
Personel Meb haberlerini bulacağınız en geniş eğitim platformu
  • Ana Sayfa
  • Bize Ulaşın
  • Künye
  • Reklam
  • Gizlilik İlkeleri
  • Kullanım Şartları
  • FriendFeed
  • Facebook
  • Twitter
  • Yandex.Metrica