• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Kurtlar Vadisi Pusu'da Tapınak şoku (Kurtlar Vadisi pusu yeni bölüm ve son bölümü 194. bölüm fragmanı) - izle

Güncellenme tarihi: 24 Mayıs 2013 - Haber tarihi: 30 Mayıs 2013 - Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 194. bölüm (yeni bölüm) fragmanı izle - Atv dizisi izle. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 194. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 194. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 193. son bölümde neler yaşandı? İşte herkesin beklediği an Kurtlar Vadisi Pusu (KVP) 194. bölüm fragmanı ... Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Tek Parça Full izle, Kurtlar Vadisi Pusu Son Bölüm Fragmanı izle, Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm izle Full, Kurtlar Vadisi Pusu izle, kurtlar vadisi 194 izle...

Kurtlar Vadisi Pusu'da sezon finali zamanı !

Kurtlar Vadisi Pusu yaz tatiline giriyor... Kurtlar Vadisi Pusu 195. bölümde final yapacak...

Kurtlar Vaidisi Pusu 6 Haziran'da sezon finalini yapacak.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun önümüzdeki sezon yine ATV ekranından izleyicisi ile buluşması bekleniyor...

Kurtlar Vadisi Pusu'nun heyecanla beklenen 194. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölüm fragmanı Pana Film tarafından yayınlanır yayınlanmaz siteniz netgazete.com'da olacaktır.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 194. bölümü 30 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00′den itibaren atv'de yayınlanacak.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun 192. bölümü tam anlamıyla heyecan fırtınasına ve aksiyona sahne olmuştu.

Kurtlar Vadisi Pusu 192. bölümünde neler olmuştu?

Kurtlar Vadisi Pusu'da Elif ve Leyla'yı Poyraz sayesinde ele geçiren Margaret, Polat'ı bir seçim yapmaya zorladı. Polat ya Leyla'nın hayatını kurtaracak ya da Elif'in gitmesine izin vermeyecekti. Polat, Leyla'yı kurtarmayı seçti.  Atv'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi tüm kişilerde 10.53 izlenme oranı ve 29.06 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu.

POLAT'IN ZOR SEÇİMİ

Margaret'in Poyraz'ı öldürmemesinin arkasında kızı Elif'i ona getirmesi ve İhtiyarlar Heyeti'ne ulaşabilmek olduğu anlaşıldı. Elif ve Leyla'yı Poyraz sayesinde ele geçiren Margaret, Polat'ı bir seçim yapmaya zorladı. Polat ya Leyla'nın hayatını kurtaracak ya da Elif'in gitmesine izin vermeyecekti. Polat, Leyla'yı kurtarmayı seçti.

KURTLAR VADİSİ PUSU 193. BÖLÜMDE NE OLACAK?

Abdülhey ve Cahit'le ayinin yapıldığı yere gelen Polat, onlardan burayı yakmalarını istedi. Polat, Elif'e ulaşabilecek mi? Tapınakçıların sırrı ne? Bu sorular Kurtlar Vadisi Pusu 193. bölümde cevabını bulacak

POYRAZ ARTIK BİR TAPINAKÇI

Margaret Poyraz'ı tapınakçıların bir mensubu yapmaya karar verdi. Tapınakçıların en üst kademedeki lideri, Poyraz'ın tapınakçı olma ayinini bizzat yönetmek için Amerika'dan İstanbul'a geldi. Bu ismin peşine düşen Polat, ipuçları sayesinde ayinin nerede yapıldığının şifrelerini çözdü.

İLİŞKİLİ HABERLER
555828
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç