Kurtlar Vadisi Pusu 167. Yeni Bölümü Full HD İzle (KVP Son Bölüm)
FriendFeed'de Paylaş
18.10.2012 20:48:22
Share to Twitter Share to Facebook

Kurtlar Vadisi Pusu 167. Yeni Bölümü Full HD İzle (KVP Son Bölüm) - ATV’nin yeni dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 167. Bölümüyle saat 20.00’de seyirciyle buluşuyor. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yayınlanan bugünkü (18 Ekim 2012 Perşembe) bölümünde neler yaşandı? Polat Alemdar, Memati Şaşmaz ve Abdülhey Çoban karakterleriyle başrolde oynadığı dizi Kurtlar Vadisi Pusu’i ATV canlı yayınıyla HD kalitede izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünü full izle. KVP son bölüm.

YAYINLANAN BÖLÜMÜ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ATV’nin yeni dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 167. Bölümüyle saat 20.00’de seyirciyle buluşuyor. Perşembe günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yayınlanan bugünkü (18 Ekim 2012 Perşembe) bölümünde neler yaşandı? Polat Alemdar, Memati Şaşmaz ve Abdülhey Çoban karakterleriyle başrolde oynadığı dizi Kurtlar Vadisi Pusu’i ATV canlı yayınıyla HD kalitede izle. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünü full izle. KVP son bölüm.
Polat Alemdar, Memati Şaşmaz ve Abdülhey Çoban karakterleriyle başrolde olduğu Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni bölümde neler yaşanacak?

Türk Televizyonlarında yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Kurtlar Vadis Pusu dizisinde yine gündeme ilişkin konular işlenmeye devam ediyor. Polat Alemdar yeni yapılanmasıyla düşman unsurlara karşı mücadele ederken bir yandan da kendi safında yer alan güçlerle iktidar mücadelesine giriyor. Dizinin bu sezonki bölümlerinde Türkiye'nin başta Suriye olmak üzere genel olarak Ortadoğu politikası çarpıcı bir dille ele alınıyor. Olası bir Suriye savaşının Türkiye'ye etkileri üzerinde dizinin son bölümünde yer alan konuşmalar bir hayli ses getirmişti. Kurtlar Vadisi Pusu dizinin bu hafta yayınlanacak 167. bölümünde ise Türkiye'nin, Türk ve İslam aleminin temsilcisi olması vurgusu yapılacak. Dizinin fanatikleri ise dizide bu tür konuların ele alınmasından bir hayli memnun ve bu konuların gerçekleri yansıttığına inanıyor.

Dizi her ne kadar Türkiye'ni dış siyaseti ile ilgili konular ele alsa da Türkiye sınırları içerisindeki sorunlara da eğiliyor. Bu nedenle Kurtlar Vadisi Pusu'nun son bölümlerinde özellikle Kürt Sorunu ve PKK ile ilgili konuları da ele almaya başladı.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanan fragmanında ise çok fazla konuşmaya yer verilmemiş. Fragmanda sadece Polat Alemdar ve adamlarının düşmanları ile amansız bir çatışmaya girdiği görülüyor. Bilindiği üzere dizinin yayınlanan son bölümlerinde Polat'ın can arkadaşı Deli Hikmet ve onun düşmanı Zaza dayı vurulmuştu. Polat arkadaşı Deli Hikmet'in intikamını almak için harekete geçmişti. Tabi birde Memati'nin katillerinin yakalanması olayı var. Polat'ın bu katilleri yakalamak içinde amansız bir mücadele verdiğini biliyoruz.

Polat Alemdar ve ekibi düşmanlarına karşı bu mücadeleyi verirken diğer yandan da ihtiyarlar heyetinin verdiği bir kararla çok zor anlar yaşayacak. Çünkü Polat ihtiyarlar tarafında KGT'nin başında alındı. Ve KGT'nin yoluna çıkarsa icabına bakılsın diye hakkında karar verildi. Bakalım kahramanımız bu zorlu durumdan nasıl kurtulacak?

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi 18 Ekim 2012 Perşembe günü yayınlanan 167. Bölümün tamamı


EN ÇOK OKUNAN HABERLER
OKUMA LİSTESİ
Okuma Listesi, haber bağlantılarını daha sonra okuyabilmeniz için toplamanıza yardımcı olur.

AdIDM

Otelcenneti.com`da Marmaris bölgesinde yer alan otellerin tanıtıldığı, ve otel yorumlarının sunulduğu sayfa

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku

Gazete Oku

Günlük gazete manşetleri, haber siteleri tek bir yerde
Gazetekolay.com
rüya tabirleri islami
Türkiye'nin en iyi rüya tabirleri sözlüğü. Rüya tabirleri İslami arama motoru.
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Haberleri

MaxiCep.Com
Güncel haberler ve Android, Windows Phone haber ile mobil içerikli forum.
  • Ana Sayfa
  • Bize Ulaşın
  • Künye
  • Reklam
  • Gizlilik İlkeleri
  • Kullanım Şartları
  • FriendFeed
  • Facebook
  • Twitter
  • Yandex.Metrica