• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Fatih Altaylı: Erdoğan baskı yapmadı, rica etti!

Fatih Altaylı Başbakan’ı konuk ettiği programda sosyal medyadan oldukça eleştiri almıştı. Altaylı soramadığı sorular için bakın kendini nasıl savundu.

Başbakan Erdoğan'ı Teke Tek isimli programına konuk olarak alan Fatih Altaylı, "Şu sorulsun bu sorulmasın" gibi bir talebin asla olmadığını, ancak "Terörün sona erdirilmesine yönelik süreci sıkıntıya sokacak yönde bir program olmasın" şeklinde bir "rica"da bulunulduğunu söyledi.

Geçtiğimiz Cuma günü, Haber Türk'teki "Teke Tek" programında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la yaptığı röportaj eleştirilen Fatih Altaylı, bugünkü yazısında "programın perde arkasını" anlattı.

Altaylı, Erdoğan'ın "şu sorulsun, bu sorulmasın" gibi bir talepte bulunmadığını, sadece "Terörün sona erdirilmesine yönelik süreci sıkıntıya sokacak yönde bir program olmasın" ricasını yaptığını söyledi.

Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Uzunca bir aradan sonra Başbakan Erdoğan'ı Teke Tek'e konuk ettik. Çok açık söyleyeyim, program öncesi 'Şu sorulsun, bu sorulmasın' gibi bir talep asla olmadı. Sadece 'Terörün sona erdirilmesine yönelik süreci sıkıntıya sokacak yönde bir program olmasın' ricası geldi Başbakan'ın ekibinden. Program başlamadan Başbakan Erdoğan'a da her konuğuma olduğu gibi 'Özellikle değinmek istediğiniz bir konu var mı?' diye sordum. 'Siz hangi konuya girmek isterseniz, ben de ona yanıt veririm' yanıtını aldım."

İLİŞKİLİ HABERLER
531567
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç