• ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • +ihlassondakika
  • ihlassondakika
  • RSS
 

Yer Gök Aşk 66. bölüm full son bölüm izle

Havva’nın yaşadığını öğrenen Bade, vakit kaybetmeden Havva’yı aramaya koyuldu. Havva’yı kaldığı yerde bulan Bade’nin ilk söylediği şey Yusuf’tan hamile olduğu haberiydi.

YER GÖK AŞK 66. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Havva ve Bade yüz yüze!


Havva’nın yaşadığını öğrenen Bade, vakit kaybetmeden Havva’yı aramaya koyuldu. Havva’yı kaldığı yerde bulan Bade’nin ilk söylediği şey Yusuf’tan hamile olduğu haberiydi. Bu duruma çok üzülen Havva ise Bade’yi nasıl alt edeceğini iyi biliyordu. O’da Yusuf’la beraber olduğunu itiraf etti Bade’ye. Kendine hakim olamayan Bade, elindeki silahı doğrulttu ve ona acı yaşattığına inandığı Havva’yı vurdu!

Büyük bir yalan sona eriyor…

Celal’den Havva’nın hayatta olduğunu öğrenen Yılmaz ,büyük bir şaşkınlığa uğradı. Üstelik tüm olan biteni Hamiyet Hanım’da biliyordu. Hamiyet artık iyice köşeye sıkıştı!

Bade’yi kim kurtaracak?

Bade’nin hapse girmemesi için harekete geçen ilk isim Celal oluyor. Ayrıca Celal, Havva’nın vurulduğunu Yusuf’a söyleyen  isim de oldu. Aldığı bu şok haberle soluğu Havva’nın yanında alan Yusuf,  Havva’nın kendine gelmesiyle sanki yeniden doğuyor.
Ortada bir yalan daha var!.

Yusuf kime güveneceğini şaşırmış halde!

Havva’nın Yusuf’tan gizlediği şeyi Bade’den öğrenmesi Yusuf’ta büyük şaşkınlık yaşatıyor. İstanbul’dan gelen Şeref ise şahit olduğu her şey için büyük şaşkınlık içinde. Ama sessiz kalmayıp olan bitenin hesabını sormak içinde büyük yemin ediyor.

Öğrendikleri, yaptıkları ve yaşadıklarıyla büyük şok geçiren Bade için hayat tam değimiyle anlamını yitirdi. Bakalım Bade hapisten kurtulabilecek mi? Ya Hamiyet Hanım?

İLİŞKİLİ HABERLER
453086
YORUMLAR
loading

Mavi Kadın
Kadınların merak ettiği ve
ilgi duyduğu tüm konular
www.mavikadin.com

Tüm haber siteleri yepyeni anlayışla tek bir sitede. Oku.net ile Gazete oku
  ihlassondakika.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Reklamı Geç